Scroll down

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Išgyventi virš horizonto

2020-11-21 18:00 - 19:27

Pirkti bilietą »

Neseniai buvę pora, Sara ir Džeksonas sulaukia bendro pakvietimo į bičiulių vestuves pasakiško grožio tropikų saloje. Susitikę pakeliui, apsvaiginti puikaus oro, atostogų ir būsimos šventės nuotaikos, Sara ir Džeksonas vėl atsiduria vienas kito glėbyje. Tačiau ryte nubudęs Džeksonas Saros neberanda. Įskaudintas antrą kartą, vaikinas nebenori turėti su Sara nieko bendro, tačiau netrukus paaiškėja, kad į vestuves jiems teks skristi tuo pačiu lėktuvėliu, kuriame jie bus vieninteliai keleiviai.

Nuostabūs panoraminiai vaizdai už lango ir artėjančios šventės nuotaika pasikeičia per kelias akimirkas. Lėktuvėlio pilotą ištinka širdies smūgis – jis miršta. Greitos reakcijos dėka Sarai pavyksta išlyginti lėktuvą ir jie išsigelbsti nuo pražūties. Tik ar ilgam? Nė vienas jų nemoka valdyti lėktuvo ir neturi nė menkiausio supratimo, kur yra ir kur reikia skristi… O svarbiausia – jiems kelią pastoja audra, kuri tokiam menkam lėktuvėliui net ir su patyrusiu pilotu gali būti pragaištinga. Pakibę virš horizonto, Sara ir Džeksonas iš paskutiniųjų kovoja dėl savo gyvybių.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Bilietai jau greitai!

Režisierius: Mikael Marcimain

Scenarijus: Josh Campbell ir Matt Stuecken („10-oji Kloverfyldo gatvė”)

Vaidina: Allison Williams („Pradink“), Alexander Dreymon (Netflix serialas „Paskutinė karalystė“), Keith David („Avarija”, „Padaras”).

Anonsas: http://bit.ly/išgyventi_virš_horizonto

Informacija

Data:
2020-11-21
Laikas:
18:00 - 19:27
Interneto svetainė:
Pirkti bilietą »

No comments

Leave a comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *